برگزیدگان هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی هنرجوان معرفی شدند. کیارش کرمی رتبه اول بخش عکس

به گزارش سینماپرس،  آیین معرفی برگزیدگان و افتتاح نمایشگاهی از آثار منتخب هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی «هنر جوان» سه شنبه ۳۰ بهمن در تالار سوره حوزه هنری برگزار شد.

شریفی آل هاشم: ریشه ها و آداب هنری کشور را به جوانان بشناسانیم

سید حمید شریفی آل هاشم دبیر این دوره از جشنواره در سخنانی با بیان این که امشب در واقع افتتاح هفتمین دوره جشنواره است، اظهار کرد: با توجه به این که برگزاری این جشنواره چند سال به تعویق افتاده بود، امیدوارم این دوره آغاز جدیدی برای جشنواره هنر جوان باشد.

در پایان نمایشگاه آثار منتخب این دوره از جشنواره با حضور مسئولان و هنرمندان افتتاح شد.این نمایشگاه تا تاریخ ۲۸ اسفند ماه روزهای شنبه تا چهارشنبه در نگارخانه های اندیشه و ابوالفضل عالی و گالری های شماره ۱ و ۲ خانه عکاسان دایر است.

کیارش کرمی رتبه اوک جشنواره هنر های تجسمی هنر جوان

عکس

در بخش عکس کیارش کرمی از همدان حائز رتبه اول، پرویز گلیزاده از آذربایجان شرقی حائز رتبه دوم و بهنام حیدرزاده جزی از  اصفهان حائز رتبه سوم شناخته شدند و لوح تقدیر و جایزه نقدی نیز به محسن رنگین کمان از  تهران، علی اسدی از کرمان و نگین محمدی فرد  از  اصفهان اهدا شد.

لینک گزارش تصویری

منبع

http://cinemapress.ir/news/108651/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%%8C%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%87%D9%81%D8%AA%D9%

هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی هنرجوان به همت موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر با همکاری مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری برگزار می شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × 1 =